Amphenol LTW Z2A1-36AFRS-BA0001
Conn, Ffc/Fpc, R/A Rcpt, 36Pos, 2Row Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw Z2A1-36AFRS-BA0001
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol LTW Z2A1-36AFRS-BA0001.
Electro Sonic
Datasheet4 pages3 years ago
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+11.75%
Descriptions
Descriptions of Amphenol LTW Z2A1-36AFRS-BA0001 provided by its distributors.
FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
ZConnect, LV214-Compliant Connector, A-Coded, Socket, Plastic, 1A, 36 pins, Female Connector, Quick Lock, Receptacle PCB SMT 90