Amphenol LTW M12A-12BMMM-PL8D02
M12, A Code, 1.5A, 12 pins, Male Contact, Straight, Push Pull, L. 2000mm, IP68
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol LTW M12A-12BMMM-PL8D02.
TME
Datasheet2 pages3 years ago
Future Electronics
Descriptions
Descriptions of Amphenol LTW M12A-12BMMM-PL8D02 provided by its distributors.