Amphenol Anytek YK7712813000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 2 Row(s), 2 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7712813000G.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7712813000G provided by its distributors.
10A -40閳╁剤+115閳 300V Black 14 2 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"