Amphenol Anytek YK7711213000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 2 Row(s), 2 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7711213000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7711213000G provided by its distributors.
10A -40閳╁剤+115閳 300V Black 6 2 9.5mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375"