Amphenol Anytek YK7710413000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 2 Row(s), 2 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7710413000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7710413000G provided by its distributors.
10A -40閳╁剤+115閳 300V Black 2 2 8.26mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375"