Amphenol Anytek YK70A0603000G
Barrier Strip Terminal Block, 40A, 6mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK70A0603000G.
IHS
Datasheet1 page6 years ago
TME
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK70A0603000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 Black 6 1 10mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.433"
YK- 70A- 6P BLACK - COMBINAT