Amphenol Anytek YK7012523000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 25 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7012523000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7012523000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.433"