Amphenol Anytek YK7011923000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 19 1 8.26mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7011923000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7011923000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.433"