Amphenol Anytek YK7010423000G
YK701 ROHS3Compliant Cover PC Pin Terminal Block Barrier Block -40C~115C 30A 300V 0.433 11.00mm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7010423000G.
Datasheet1 page3 years ago
Inventory History
3 month trend:
-1.23%
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7010423000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 4 1 11mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.433"