Amphenol Anytek YK7010323000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 3 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK7010323000G.
TME
Datasheet1 page1 year ago
Datasheet1 page3 years ago
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK7010323000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.433"