Amphenol Anytek YK6614213000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 2 Row(s), 2 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6614213000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6614213000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 21 2 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 21CIRC 0.3"