Amphenol Anytek YK6613033000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 2 Row(s), 2 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6613033000G.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6613033000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 15 2 6.35mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-661- 30P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK6613033000G
CONN BARRIER STRIP 15CIRC 0.3"