Amphenol Anytek YK6611213000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 2 Row(s), 2 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6611213000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6611213000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 6 2 Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.3"