Amphenol Anytek YK61A1503000G
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK61A1503000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK61A1503000G provided by its distributors.
YK-61A-15P Black ; "-/+" Ni-plated tail Tin-plated ,logo | Amphenol - Anytek YK61A1503000G
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 15 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.394"