Amphenol Anytek YK6162403000G
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6162403000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6162403000G provided by its distributors.
YK-616-24P Black ; "-/+" Ni-plated tail Tin-plated ,logo | Amphenol - Anytek YK6162403000G
25A -40閳╁剤+115閳 300V Black 24 1 11.1mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.394"