Amphenol Anytek YK6140503000G
25A -40閳╁剤+115閳 300V 1x5P Double-sided 5 1 10mm Plugin, P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6140503000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6140503000G provided by its distributors.
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.394"