Amphenol Anytek YK6112903000G
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6112903000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6112903000G provided by its distributors.
25A -40閳╁剤+115閳 300V Black 29 1 8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.394"