Amphenol Anytek YK6062833000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6062833000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6062833000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 28 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-606- 28P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK6062833000G
CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.394"