Amphenol Anytek YK6050603000G
-40閳╁剤+115閳 20A 300V 1x6P Double-sided 6 1 10mm Plugin, P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK6050603000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK6050603000G provided by its distributors.
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.394"