Amphenol Anytek YK5511003000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5511003000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5511003000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 10 1 Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-,551-,10P, Black,;,"-/+",Combination, type, Ni-plated, Contact, Tin-plated
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.433"