Amphenol Anytek YK5160833000G
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5160833000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5160833000G provided by its distributors.
25A -40閳╁剤+115閳 300V Black 8 1 11.1mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374"