Amphenol Anytek YK5151233000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5151233000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5151233000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 12 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-515- 12P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK5151233000G
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.374"