Amphenol Anytek YK5102833000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 1x28P Double-sided 28 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5102833000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5102833000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRP 28CIRC 0.374"