Amphenol Anytek YK5102633000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 26 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5102633000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5102633000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.374"