Amphenol Anytek YK5101533000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 15 1 7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5101533000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5101533000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.374"