Amphenol Anytek YK5100433000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 4 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5100433000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5100433000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374"