Amphenol Anytek YK5100333000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 3 1 7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5100333000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5100333000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.374"