Amphenol Anytek YK5100233000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 2 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5100233000G.
TME
Datasheet1 page1 year ago
Datasheet1 page13 years ago
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5100233000G provided by its distributors.
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374"