Amphenol Anytek YK5051933000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5051933000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5051933000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 19 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-505-19P-With Flange & w/o cover ; standard screw, ,logo, ROHS | Amphenol - Anytek YK5051933000G
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374"