Amphenol Anytek YK5012923000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK5012923000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK5012923000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 29 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 29CIRC 0.374"