Amphenol Anytek YK4433033000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 30 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4433033000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4433033000G provided by its distributors.
YK-443- 30P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4433033000G
CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.374"