Amphenol Anytek YK4432433000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 24 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4432433000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4432433000G provided by its distributors.
YK-443- 24P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4432433000G
CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.374"