Amphenol Anytek YK4431933000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 19 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4431933000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4431933000G provided by its distributors.
YK-443- 19P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4431933000G
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374"