Amphenol Anytek YK4431233000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 12 1 11.1mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4431233000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4431233000G provided by its distributors.
YK-443- 12P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4431233000G
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.374"