Amphenol Anytek YK4430733000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 7 1 11.1mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4430733000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4430733000G provided by its distributors.
YK-443- 7P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4430733000G
CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.374"