Amphenol Anytek YK4430233000G
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 2 1 9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4430233000G.
TME
Datasheet1 page1 year ago
Datasheet1 page12 years ago
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4430233000G provided by its distributors.
YK-443- 2P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK4430233000G
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374"