Amphenol Anytek YK4151533000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4151533000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4151533000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 15 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.325"