Amphenol Anytek YK4121203000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4121203000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4121203000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 12 1 Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-412-12P Black ; "-/+" screw W/O Flange & W/O cover "," Mark | Amphenol - Anytek YK4121203000G
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.325"