Amphenol Anytek YK4032033000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4032033000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4032033000G provided by its distributors.
YK- 403- 20P Black ; plated With Flange&W/O cover ,Mark | Amphenol - Anytek YK4032033000G
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 20 1 8.26mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.325"