Amphenol Anytek YK4020823000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4020823000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4020823000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 8 1 6.35mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325"