Amphenol Anytek YK4011323000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK4011323000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK4011323000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 13 1 14.27mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.325"