Amphenol Anytek YK3341803000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK3341803000G.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK3341803000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V Black 18 1 6.35mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.325"