Amphenol Anytek YK3051803000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK3051803000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK3051803000G provided by its distributors.
YK-305-18P Black ; "-/+" Ni-plated tail Tin-plated ,logo | Amphenol - Anytek YK3051803000G
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 18 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.3"