Amphenol Anytek YK3030723000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK3030723000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK3030723000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 7 1 Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.3"