Amphenol Anytek YK3030203000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK3030203000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK3030203000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 2 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.3"