Amphenol Anytek YK3020833000G
Barrier Strip Terminal Block, 15A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK3020833000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK3020833000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 15A 300V Black 8 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-302- 8P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK3020833000G
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.3"