Amphenol Anytek YK2242503000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK2242503000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK2242503000G provided by its distributors.
10A -40閳╁剤+115閳 250V Black 25 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 25CIRC 0.25"