Amphenol Anytek YK2111903000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK2111903000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK2111903000G provided by its distributors.
10A -40閳╁剤+115閳 300V Black 19 1 9.53mm Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-211-19P Black ; "-/+" Ni-plated Contact Tin-plated W/O "," Mark | Amphenol - Anytek YK2111903000G
CONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.25"