Amphenol Anytek YK1140433000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK1140433000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
TME
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK1140433000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V 4 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-114- 4P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK1140433000G
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.433"