Amphenol Anytek YK1131133000G
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YK1131133000G.
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YK1131133000G provided by its distributors.
-40閳╁剤+115閳 20A 300V 11 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
YK-113- 11P Black ; "-/+" Combination type With Flange & W/O cover | Amphenol - Anytek YK1131133000G
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.433"